Admin/ 19 května, 2022/ Blog

Bydlení a stoupající úrokové sazby hypoték jsou žhavým tématem posledních týdnů. A v dalších měsících pravděpodobně budou – pro většinu lidí se stává vlastní bydlení nedostižným snem. Roste tak rychle poptávka po nájemním bydlení. Čím dál častěji ale i zde platí: ze zájemců o nájemníky si mohou vlastníci bytů doslova vybírat.

Česká republika míří díky nepříznivým podmínkám trhu v oblasti bydlení více na západ. V zemích západní Evropy je dnes podíl nájemního bydlení téměř padesátiprocentní. Bohužel s ohledem na nedostatek bytů na trhu je běžné, že se na prohlídkách nájemních bytů potká hned několik zájemců o pronájem. Majitelé bytů si tak mohou mezi nájemníky vybírat.

Šanci pro získání „plusových bodů“ však nabízí zájemcům o byt nové technologie. Díky službě NejsemDlužník.cz nyní mohou zájemci o pronájem bytu při prohlídce prokázat majiteli svou dobrou platební morálku a bezproblémovou historii. Právě podobné detaily mohou pronajímatele přesvědčit, že právě vy jste tím správným nájemníkem, se kterým nebude řešit zbytečné problémy.

Zabodujte u majitele a získejte vysněný pronájem

Služba NejsemDlužník.cz vznikla proto, aby mohli dobří klienti prokázat svou bezchybnou platební morálku a dali tak určitou záruku, že i své budoucí závazky z pronájmu nemovitosti budou plnit bez problémů. Právě to jsou cenné body před ostatními uchazeči.

Výpis ze služby NejsemDlužník.cz lze získat pohodlně během pár minut u počítače. Stačí vyplnit online formulář a do svého e-mailu dostanete výpis, který obsahuje informace obsažené v negativních registrech SOLUS, v Centrální evidenci exekucí a v Insolvenčním rejstříku. Výpis je chráněn heslem, které vám přijde SMS zprávou na mobil.

Pořádek dělá přátele

Službu NejsemDlužník.cz můžete využít při žádosti o pronájem, při nástupu do práce, pokud například pracujete s finančními prostředky zaměstnavatele. Posloužit může i firmám a podnikatelům při prokazování dobré platební morálky v obchodních vztazích. Hodí se všude tam, kde chcete prokázat, že jste férovým partnerem.

Share this Post